Kontaktai


UAB "Kargautas"


Taikos pr. 98 A, Kaunas,
LT-51177, Lietuva
Tel.: +370 37 759059
Faks.: +370 37 759033
El. paštas: info@kargautas.lt
Internetinis psl.: www.kargautas.lt

TELEFONAI:

UAB “Kargautas” direktorius
Giedrius Kozulis
Tel.: +370 37 759 058
Tel.: +370 37 759 059
Fax.: +370 37 759 033
GSM.: +370 687 23348
E-mail: giedrius@kargautas.lt

UAB „Kargautas“ direktoriaus pavaduotojas
Robertas Pockevičius
Tel.: +370 37 760007
Fax.: +370 37 759 033
GSM +370 612 47533
E-mail: robertas@kargautas.lt

UAB "Kargautas" pardavimų skyriaus vadovas       
Gytis Jasiukaitis
Tel.: +370 37 759 058
Fax.:+370 37 759 033
GSM.: +370 686 83812
E-mail: gytis@kargautas.lt

UAB “Kargautas” transporto skyriaus vadovė
Ineta Balandienė
Tel.: +370 37 759 059
Fax.:+370 37 759 033
GSM: +370 618 25377
E-mail: ineta@kargautas.lt
UAB „Kargautas“ vyr. buhalterė
Egidija Pikalavičienė
Tel.: +370 37 759 058
Fax.: +370 37 759033
GSM +370 604 54719
E-mail: egidija@kargautas.lt


UAB „ Kargautas“ transporto vadybininkas
Jurijus Leontjevas
Tel.: +370 37 759 032
Fax.:+370 37 759 033
GSM +370 698 10339
E-mail: jurij@kargautas.lt  

UAB „Kargautas“ muitinės tarpininko atstovė
Regvita Sabatauskienė
Tel.: +370 37 759 058
Fax.: +370 37 759 033
GSM.: +370 626 93190
E-mail: regvita@kargautas.lt  

UAB “Kargautas“ vadybininkė
Alė Ušinskienė
Tel.: +370 37 759 059
Fax.: +370 37 759033
GSM+370 620 69009
E-mail: ale@kargautas.lt
UAB „Kargautas“ buhalterė
Alma Liškienė
Tel.: +370 37 759 058
Fax.: +370 37 759033
GSM +370 610 16816
E-mail: alma@kargautas.lt

 

Susisiekite dabar

Sertifikatai